Каталог видань- стандартний пошук

Зона пошуку
Надходження за  рік
2017
Грудень Листопад Жовтень
Вересень Серпень Липень
Червень Травень Квітень
Березень Лютий Січень

Правила складання запиту під час пошуку ?

Оберіть необхідну зону пошуку (ключові слова, автор, назва, рік видання) із запропонованого переліку, натиснувши трикутник ліворуч, і введіть запит у рядку, розташованого нижче:

  • Пошук за ключовими словами здійснюється за всіма елементами бібліографічного запису. Введіть природньою мовою потрібний вам запит і натисніть клавішу «Пошук».

    Якщо перед результатами пошуку з’явилося повідомлення «Знайдено у інших БД», ви можете, окрім поточної бази даних, переглянути результати вашого пошуку і у інших базах. Для цього потрібно натиснути відповідне гіперпосилання.

    Якщо у отриманих результатах пошуку забагато документів, ви можете уточнити запит, залишивши позначку біля повідомлення «у знайденому». У рядку нижче введіть слово (слова), що уточнюють запит.

    Також ви можете натиснути посилання «Знайти схожі», яке знаходиться під описом кожного знайденого документа, і система відбере записи, максимально схожі до обраного вами документа.

  • Для пошуку за автором або назвою введіть прізвище або початок назви. Майте на увазі, що тут потрібно вводити лише одного автора (або одну назву).

  • Для пошуку за роком видання введіть відповідне чотиризначне число.

Отримавши результат пошуку, Ви зможете тим самим чимом "уточнити" Ваш запит (шукати у знайденому).